Zwaluw Dartsembassy in aantocht

Algemeen — Gepubliceerd op 02 januari 2019 16:20 door Willem Bardoel

Slijpt uw pijlen want op zaterdag 12 januari zal er wederom om de felbegeerde 'Botden' Bokaal worden gestreden in de zeventiende editie van de Zwaluw Dartsembassy. Het toernooi duurt van 19.00 tot 01.00 uur, er wordt gespeeld een poulesysteem. Hierdoor blijven ook de mindere dartgoden onder ons toch de hele avond lekker een pijltje gooien. 

Ook is er weer een damespoule, die hun eigen dartbaan toegewezen zullen krijgen.

Vorig jaar was de hoogste opkomst ooit. Maar liefst 55 darters kwamen naar onze kantine en beleefden een leuke gezellige avond. Buiten deze deelnemers waren er ook veel toeschouwers aanwezig die hebben genoten van de prachtige ambiance op deze avond.

Opgeven voor het darttoernooi kan tot en met 8 januari via de mail  of persoonlijk bij één van de organisatoren.

« ga terug
Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Security Art Kombi Bouwmaterialen Evelien Atlantic Power Kersten Assurantiƫn Spar Boere Van Alem Fotografie Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.