Zaalvoetbaltoernooi op 27 december

Jeugd — Gepubliceerd op 08 december 2018 16:30 door Willem Bardoel

Over drie weken staat het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi weer op de rollen. Op 27 december, de dag na tweede kerstdag, wordt het kalenderjaar 2018 op een sportieve manier afgesloten. De jeugd van De Zwaluw zal onderling, per leeftijdscategorie, een toernooi gaan spelen in sporthal MeerCamp in Oeffelt. De tip: houd deze dag vrij in je agenda.

Net zoals de voorgaande jaren worden alle jeugdspelers automatisch ingedeeld. Dit betekent dat wanneer een speler verhinderd is dit moet worden doorgeven aan de organisatie per email. Ook vrijwilligers, die als scheidsrechter of coach willen fungeren, kunnen zich via bovenstaand e-mailadres aanmelden, óf anders direct bij Henri Piek of Stijn Jansen. Jeugdleiders die willen deelnemen aan het mixtoernooi met de A kunnen zich ook opgeven.

Met sportieve groet,

Henri Piek, Rob Jans, Rick Maassen en Stijn Jansen

« ga terug
Van Alem Fotografie Spar Boere Security Art Kapsalon Annemarie Atlantic Power Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien Kersten Assurantiƫn Kombi Bouwmaterialen Van Neerven Sport Autoservice VDB