Willem van Haren schiet naar plek 2

Senioren — Gepubliceerd op 16 april 2018 14:25 door Dominique Pichel

Willem van Haren heeft zichzelf naar de tweede plaats geschoten op de topscorersranglijst bij de senioren. De aanvoerder van De Zwaluw 1 staat na zijn twee doelpunten tegen Odiliapeel (0-5) van zondag op zeventien treffers dit seizoen. Hij wipte daardoor over De Zwaluw 5-speler Ruud Maas (12 goals, 15.6 punten) en Lianne Verdijk van de vrouwen (13 treffers, 15.34 punten) heen.

Overigens kijkt Willem tegen een gapend gat aan met onze clubtopscorer Geeke onder de Linde. Zij scoorde dit seizoen al 46 (!) keer. 

Bekijk hier het topscorersklassement.

« ga terug
Van Alem Fotografie Kapsalon Annemarie Security Art Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Hoofdsponsor Spar Boere Atlantic Power Evelien