Wedstrijdzaken app: juiste emailadres belangrijk

Algemeen — Gepubliceerd op 15 augustus 2017 16:50 door Willem Bardoel

Afgelopen week verscheen er een bericht op onze site aangaande de nieuwe wedstrijdzaken-app van de KNVB. Velen hebben deze al gedownload, toch werkt bij een aantal mensen de app (nog) niet.

Dit wordt grotendeels veroorzaakt doordat het onjuiste emailadres dan wel geen emailadres is verwerkt in Sportlink Club. Daarom een oproep aan alle leden om hun mailadres door te geven dan wel te checken of deze nog actueel is en de juiste door te geven. Anders kan de wedstrijdzaken-app niet gebruikt worden. Dit mailadres is niet alleen van belang voor de wedstrijdzaken app, maar ook voor de nieuwe app van voetbal.nl die in ontwikkeling is. 

Leden kunnen hun mailadres via de mail doorgeven aan onze ledenadministrateur Dennis Titselaar. Uiteraard dienen verhuizingen, dan wel wijzigingen van telefoonnummer ook door gegeven te worden aan Dennis. 

Toelichting van de KNVB: ‘Naast de nieuwe Voetbal.nl app, kan iedere voetballiefhebber ook gebruik maken van de KNVB Wedstrijdzaken app. We stellen bewust dat ze het kunnen gebruiken. De Wedstrijdzaken app is vooral bedoeld voor die personen die een officiële rol hebben bij een wedstrijd en het wedstrijdformulier. Denk aan bijvoorbeeld scheidsrechters, aanvoerders, leiders en wedstrijdsecretarissen. Om misverstand te voorkomen: ook zonder de app mag men uiteraard gewoon lekker voetballen.’ 

‘Leden die in de Voetbal.nl of de KNVB Wedstrijdzaken app willen inloggen, moeten zich in de app registreren met een e-mailadres. Voor beide apps worden dezelfde inloggegevens en dus ook hetzelfde e-mailadres gebruikt. Het is belangrijk dat hiervoor het e-mailadres wordt gebruikt dat bekend is bij de vereniging. Want alleen met dat e-mailadres herkent de app het lid. Zorg er daarom voor dat bij alle leden het e-mailadres in Sportlink Club is geregistreerd waarmee hij of zij ook gebruik wil maken van de Voetbal.nl en de KNVB Wedstrijdzaken app. Ontbreekt een e-mailadres bij een lid, dan kan die persoon niet inloggen in de app en dat wil je uiteraard voorkomen.’

« ga terug
Hoofdsponsor Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Evelien Atlantic Power Security Art Van Neerven Sport Spar Boere Van Alem Fotografie