Verschillende inhaalduels voor de senioren

Senioren — Gepubliceerd op 17 januari 2020 20:10 door Willem Bardoel

Snel na de winterstop zijn er al weer vier inhaalduels voor de senioren van De Zwaluw. Dat heeft alles te maken met het natte najaar. Helaas is de winterperiode tot nu toe ook met redelijk wat neerslag verlopen. Toch is er voor het komende weekeinde goede hoop dat de duels van De Zwaluw 1 (tegen DSV 1), De Zwaluw 2 (tegen Elsendorp 2), De Zwaluw 3 (tegen Hapse Boys 5) en De Zwaluw 4 (Hapse Boys 6) doorgang zullen vinden.Voor deze wedstrijden zijn de selecties hier te vinden.

De Zwaluw 5 en VR1 zijn nog vrij. De veteranen spelen in de zaal.

« ga terug
Kombi Bouwmaterialen Autoservice VDB Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Security Art Evelien Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Alem Fotografie Atlantic Power Kersten Assurantiƫn