Vacature kantinemedewerk(st)er

Algemeen — Gepubliceerd op 05 april 2019 13:40 door Dominique Pichel

Zaterdagochtend een saaie ochtend? Dat hoeft helemaal niet zo te zijn, want dan kun je echt van alles doen. Onder meer het verzorgen van een natje en droogje voor (jeugd)spelers, toeschouwers van onze wedstrijden en andere belangstellenden in de prachtige kantine van onze voetbalclub De Zwaluw. 

Wat is er nou leuker dan onder de mensen te zijn en vrolijke gezichten te mogen aanschouwen? Spreekt bovenstaande jou aan en ben je minimaal 16 jaar? Meld je dan snel bij De Zwaluw, want per direct zijn wij op zoek naar een medewerk(st)er voor de zaterdagochtend. Een vergoeding is in overleg mogelijk.

Geïnteresseerden kunnen zich melden bij onze voorzitter Bas van den Boom, via de mail of telefonisch (06-53805225).

« ga terug
Autoservice VDB Evelien Atlantic Power Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Spar Boere Van Alem Fotografie Security Art Van Neerven Sport Kombi Bouwmaterialen