Update topscorerslijst: veel doelpunten

Senioren — Gepubliceerd op 24 april 2019 17:40 door Willem Bardoel

Na een winterstop met veel afgelastingen, zijn er de afgelopen veel (inhaal)wedstrijden gespeeld. Dat is ook terug te zien aan de doelpunten. Van de eerste achtien van de topscorerslijst kwam er slechts één niet tot scoren.

Lijstaanvoerder Harm Miggiels scoorde ook in deze periode meer dan de anderen. Door de zes treffers breidt hij zijn voorsprong dus verder uit, en is hij hard op weg Zwaluws topscorer 2018/2019 te worden. Na Harm was Tom Maassen het meest trefzeker sinds de vorige lijst. Met vijf nieuwe doelpunten verdubbelde hij zijn aantal, en klimt hij naar de gedeelde vierde plek. 

Bekijk hier de geüpdate topscorerslijst.

« ga terug
Security Art Kersten Assurantiƫn Kombi Bouwmaterialen Evelien Kapsalon Annemarie Van Alem Fotografie Spar Boere Atlantic Power Autoservice VDB Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.