Update: indelingen jeugd seizoen 2021/2022

— Gepubliceerd op 20 augustus 2021 17:10 door Willem Bardoel

Volgend jaar hopen we weer een volledig normaal voetbalseizoen mee te maken. Maar zoals ieder jaar is de grote vraag wie bij wie in het team zit. Via dit bericht zal daar duidelijkheid over komen! Opnieuw zijn er veel combinatie elftallen, met Hapse Boys en  RKSOV Achates. 

Het gaat dan om drie O15-elftallen en een O17 en O13 team. In de O19-categorie, hebben Hapse Boys en De Zwaluw weer ieder een eigen elftal. Nieuw is het O12 meisjes combinatie-teams. Alle overige teams zijn geen combi-teams.

Klik hier om de jeugdindelingen te zien voor het seizoen 2021/2022. Voor enkele jeugdteams worden nog leiders en trainers gezocht. Een overzicht is hier te vinden. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij Hans Geurts

Als er vragen zijn over de indelingen, dan kunnen ouders contact opnemen met de desbetreffende coördinator in de TC.

Update 20-08-2021: de indeling van de jeugd voor seizoen 2021/2022 is aangepast en definitief. De definitieve indeling is hier te vinden. 

« ga terug
Spar Boere Van Neerven Sport Autoservice VDB Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn Aben Reclame Cuijk Kapsalon Annemarie