Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Algemeen — Gepubliceerd op 28 december 2017 14:15 door Willem Bardoel

Het bestuur van voetbalvereniging De Zwaluw wil graag alle leden, vrijwilligers, supporters, sponsoren en overige belangstellenden onder het genot van een hapje en drankje de beste wensen voor 2018 overbrengen. Daarom nodigen wij u van harte uit om op de nieuwjaarsreceptie van maandag 1 januari samen het glas te heffen op het nieuwe jaar. 

Het bestuur hoopt u vanaf 15.00 uur te mogen verwelkomen in onze kantine op het sportpark van v.v. De Zwaluw.

Natuurlijk worden ook de jubilarissen gehuldigd en de verenigingsman of -vrouw bekend gemaakt. Hopelijk tot dan!

« ga terug
Evelien Van Alem Fotografie Kersten Assurantiƫn Hoofdsponsor Security Art Atlantic Power Van Neerven Sport Spar Boere Kapsalon Annemarie