Topscorerslijst: Harm Miggiels aan kop

Senioren — Gepubliceerd op 04 december 2021 08:20 door Anne Menting

Met 9 gemaakte doelpunten staat Harm Miggiels aan kop van de topscorerslijst. Geeke onder de Linden volgt met 8 doelpunten. Rick Giesbers staat op de derde plek met 5 doelpunten.

Links en rechts hebben spelers meegedaan met een ander team. Hierdoor is de ranglijst op dit moment wellicht wat vertekend. Het kan zijn, dat er later in het seizoen nog een kleine wijziging plaatsvindt. Voorlopig tellen enkel de punten gemaakt bij het eigen team óf die gemaakt bij een ander team, terwijl het eigen team actief was. Bij De Zwaluwdames is een team uit de competitie gegaan. Vandaar dat De Zwaluwdames 20 wedstrijden zullen spelen, wat neerkomt op 1,3 punt per gemaakt doelpunt. 

Zorg ervoor dat na iedere wedstrijd de doelpunten duidelijk doorgegeven worden. 

Klik hier als je de topscorerslijst niet goed kan lezen.

« ga terug
Evelien Spar Boere Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Aben Reclame Cuijk