Steun Sem: voor vader naar Alpe d’HuZes

Algemeen — Gepubliceerd op 12 mei 2022 11:35 door Dominique Pichel

Sem Schrijer stapt de fiets op. En dat is niet zomaar. De altijd fanatieke voetballer van ons tweede elftal beklimt binnenkort de Alpe d’Huez, een immense en iconische berg in Frankrijk. Ook nog eens voor een goed doel. Sem doet namelijk mee aan de schitterende sponsoractie die de Alpe d’HuZes heet en ‘opgeven is geen optie’ als motto heeft. 

Sem neemt op donderdag 2 juni deel met zijn vader in gedachten. Waldo Schrijer overleed meer dan twee jaar geleden aan slokdarmkanker. ,,Omdat ik, mama, Mart en alle andere mensen die dicht bij hem staan papa ontzettend missen, wil ik samen met de mannen van zijn vriendengroep SBMC de berg op in de strijd tegen kanker’’, legt Sem uit. ,,Ik ben ontzettend trots op hoe pap is omgegaan met de ziekte omdat al meteen duidelijk werd in september 2019 dat die ongeneeslijk zou zijn.’’

,,Ik heb ontzettend veel bewondering voor hoe hij in het leven stond en ik hoop dat hij ons nog zou kunnen zien’’, vervolgt Sem. ,,Ook ben ik trots op de jongens dat ze meedoen aan de Alpe d’HuZes. Ik hoop op jullie donatie via deze website om zo het KWF te steunen!’’

Help Sem om zijn doel te behalen. Klik hier!

« ga terug
Kersten Assurantiën Kapsalon Annemarie Spar Boere Autoservice VDB Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien