Stem op 'amateuristische' teamfoto De Zwaluw 5

Algemeen — Gepubliceerd op 08 mei 2018 16:00 door Dominique Pichel

Het voetbalblad SANTOS is op zoek naar de meest amateuristische teamfoto van Nederland. Bij de elf finalisten zit ook een kandidaat van onze club: namelijk de teamfoto van De Zwaluw 5. Het verzoek aan jullie om hierop te stemmen, zodat de spelers van ons vijfde als winnende team een van de huisfotografen van SANTOS voor een professionele fotoreportage op bezoek krijgen.

‘Het resultaat daarvan wordt niet alleen op een mooie manier gepresenteerd (leuk voor in de kantine!), maar krijgt ook nog eens een prominente plek in de eerstvolgende editie van SANTOS’, staat op de website vermeld.

Stemmen kan via de poll op deze site. Doen dus! En de link delen graag.

« ga terug
Van Alem Fotografie Atlantic Power Hoofdsponsor Kersten Assurantiƫn Security Art Van Neerven Sport Evelien Spar Boere Kapsalon Annemarie