Stem De Zwaluw bij Rabobank Clubkas Campagne

Algemeen — Gepubliceerd op 24 september 2018 17:10 door Willem Bardoel

Voetbalvereniging De Zwaluw doet ook dit jaar weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne. De Rabobank geeft geld aan lokale verenigingen en stichtingen in de buurt. Van 10 tot en met 28 september is het voor leden van de Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen mogelijk om te stemmen op onze vereniging en te zorgen voor een financiële impuls. 

Alle leden van de Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen hebben afgelopen weken een briefkaart gekregen met een persoonlijke stemcode. Per lid mag je eenmalig vijf stemmen uitbrengen, waarvan twee op één-en-dezelfde vereniging. Dus bijvoorbeeld tweemaal op De Zwaluw. Iedere stem levert de club ongeveer vijf euro op.

Stemmen doe je hier.

De uitreiking van de Rabobank Clubkas campagne vindt plaats op 5 november.

 

« ga terug
Spar Boere Hoofdsponsor Evelien Security Art Atlantic Power Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Van Alem Fotografie