Start van de competitie: derby tegen Heijen

Senioren — Gepubliceerd op 18 september 2020 16:35 door Willem Bardoel

Eindelijk gaat het écht weer beginnen. Een half jaar geleden werden de laatste competitiewedstrijden gespeeld. Nu kan het weer hervat worden met een nieuwe competitie. Daarin speelt De Zwaluw 1 meteen een fraaie wedstrijd tegen rivaal Heijen 1. Deze derby wordt gespeeld op ons mooie sportpark!

Dames 1 gaat van start met een uitduel tegen de nieuwe Graafse club EGS'20. De Zwaluw 2 speelt in Oeffelt tegen Excellent 4; De Zwaluw 3 ontvang Milsbeek 4; De Zwaluw 4 gaat naar Constantia 4; en De Zwaluw 5 speelt de thuiswedstrijd tegen Festilent 5. 

Op zaterdagavond trappen de Veteranen een balletje tegen de Veteranen van Sambeek (uit).

Bekijk hier de selecties voor dit weekend.

« ga terug
Van Alem Fotografie Atlantic Power Kombi Bouwmaterialen Security Art Kapsalon Annemarie Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Spar Boere Van Neerven Sport