Start trainingen jeugdteams

Jeugd — Gepubliceerd op 25 juli 2018 14:20 door Dominique Pichel

Voor de meesten is het nog vakantie, toch staat het nieuwe seizoen voor de deur. Zo start de selectie van De Zwaluw op zondag 12 augustus met de eerste training. Vanaf dan mogen ook de jeugdteams van onze club hun trainingen hervatten. Een week later zullen alle junioren- en pupillenploegen sowieso beginnen, meldt de technische commissie van de jeugd. Op maandag 20 augustus begint het schooljaar immers ook.

Hieronder is ook het trainingsschema voor het seizoen 2018/2019 te vinden. Nog onder voorbehoud overigens, want we hebben nog niet alle begeleiding bij de teams rond (klik hier voor meer informatie). Wellicht moeten we in noodgevallen, afhankelijk van beschikbaarheid van trainers, nog schuiven.

Voor vragen of opmerkingen kan de Technische Commissie Jeugd worden gemaild.

Klik hier als het bestand niet automatisch wordt geopend.

« ga terug
Evelien Security Art Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Atlantic Power Van Alem Fotografie Kersten Assurantiƫn Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Spar Boere