Spitsentraining voor aanvallers selectie

Senioren — Gepubliceerd op 10 juli 2019 17:30 door Willem Bardoel

Aanvallers van de selectie van De Zwaluw krijgen een unieke mogelijkheid om kosteloos spitsentraining te volgen. De training wordt aangeboden door Arjen Tijs, die als speler actief is geweest bij DIO'30, Woezik en Alverna. De training zal gericht zijn op focus, techniek, handelingssnelheid, fysieke en tactische ontwikkeling, mentale weerbaarheid en scorend vermogen. Dit zal plaatsvinden op zondag 18 augustus, direct na de gezamelijke warming-up (11:00 uur). 

Heb je interesse? Geef je je dan op bij Merijn Elbers. Er is ruimte voor ongeveer zeven aanvallers.

« ga terug
Kombi Bouwmaterialen Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn Evelien Van Alem Fotografie Spar Boere Autoservice VDB Atlantic Power Security Art Kapsalon Annemarie