Sfeerimpressie Easter Open 2018

Jeugd — Gepubliceerd op 05 april 2018 11:35 door Dominique Pichel

Tijdens de eerste twee dagen van het paasweekend was het weer een drukte van belang op ons sportpark. Veel jeugdige voetballers, van jong tot oud, dartelden over de Oeffeltse velden. Langs de kant en in het veld werden meerdere talen gebezigd. De Easter Open opnieuw, net als de afgelopen jaren, onze jubilerende Brabantse dorpsclub een internationaal tintje. 

Op zaterdag waren de voorrondes/pouleduels, een dag later, op eerste paasdag, volgden de finales. 

Natuurlijk was Jeff Meijs van voetbal-shoot weer present met zijn fotocamera. Zijn beelden staan hieronder.

Foto's toegevoegd op 05 april 2018 11:33

« ga terug
Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Security Art Atlantic Power Spar Boere Evelien Van Alem Fotografie Hoofdsponsor Van Neerven Sport