Seniorenvoetbal tijdens de kermis

Senioren — Gepubliceerd op 04 oktober 2019 16:55 door Willem Bardoel

Wie denk dat kermis met de overvloed aan alcohol, feest en gezelligheid niet samengaat met voetbal zit er behoorlijk naast. Natuurlijk lijden de resultaten wel eens onder de net iets te gezellige kermisvrijdag en -zaterdag, maar toch is het de meest gezellige voetbalzondag die er is. Bussen voor uitwedstrijden worden geregeld, ontbijtjes voorafgaand aan de wedstrijd en de kantine blijft lang overvol.

Dat staat allemaal weer te gebeuren dit weekend! Tijdens de wedstrijd draait het enkel om de drie punten, daarna telt weer alleen de gezelligheid en saamhorigheid, die natuurlijk wel iets groter zijn na een mooie overwinning

Bekijk hier de wedstrijden en selecties voor dit kermisweekend!

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kapsalon Annemarie Van Alem Fotografie Autoservice VDB Evelien Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Spar Boere Security Art Kombi Bouwmaterialen Atlantic Power