Selecties tweede ronde beker

Senioren — Gepubliceerd op 10 september 2021 15:35 door Anne Menting

Voor het eerst in lange tijd werd er afgelopen zondag weer een bekerwedstrijd gespeeld door de senioren van De Zwaluw. Het eerste elftal won thuis met 4-1 van BVV'27. Aanstaande zondag wacht de uitwedstrijd tegen Siol 1. 

Ook De Zwaluw 2 speelt uit en gaat op bezoek bij Boekel Sport 4. De Zwaluw 5 speelt uit tegen Heijen 4 en De Zwaluw VR1 wacht een zware pot in en tegen Sambeek. De Zwaluw 3 speelt een thuiswedstrijd en ontvangt Juliana Mill 3. De Zwaluw 4 en 6 zijn vrij.

Bekijk hier de selecties.

Zwaluw1

« ga terug
Kombi Bouwmaterialen Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Atlantic Power Evelien Kapsalon Annemarie Van Alem Fotografie Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Security Art Spar Boere