Schrijf je in voor de VSN voetbaldagen 2020

Jeugd — Gepubliceerd op 15 november 2019 16:55 door Anne Menting

Ook volgend jaar organiseert VSN de voetbaldagen 2020. Van 17 t/m 21 augustus zijn alle jongens en meisjes van 6 jaar t/m 15 jaar van harte welkom op het sportpark van vv Vitesse'08 in Gennep. Er staat een gevarieerd programma op de planning met o.a. specifieke trainingen voor spelers en keepers, een penaltybokaal, kooivoetbal, boardingvoetbal en partijspelen, Alle activietieten staan onder leiding van ervaren jeugdtrainers / leiders. Inschrijven kan tot 10 mei 2020!

Voor een bedrag van €98,- krijgt iedere deelnemer, naast 5 dagen voetbalplezier, een JAKO-voetbaltenue, dagelijkse lunch, sportdrank en zijn er diverse prijzen te winnen. 

Wil je graag meedoen?

Bekijk de folder hieronder. Inschrijven kan via www.voetbalschoolnederland.nl.

Klik hier als je de flyer niet goed kan lezen.

« ga terug
Kersten Assurantiƫn Kombi Bouwmaterialen Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Alem Fotografie Spar Boere Van Neerven Sport Atlantic Power Kapsalon Annemarie Autoservice VDB Security Art Evelien