Revanche op Elsendorp noodzakelijk voor 't Urst

Senioren — Gepubliceerd op 10 april 2019 19:35 door Willem Bardoel

Er is een spannende vierstrijd gaande in de vijfde klasse om het kampioensschap. Mede door de vele afgelastingen worden er nog veel onderlinge duels gespeeld in de top. Zo speelt De Zwaluw zondag tegen GVV'57. En morgenavond treden de andere twee kampioenskandidaten aan tegen elkaar. 

Belangrijke weken dus voor De Zwaluw, met haar promotie/kampioensambities. De Blauwwitten spelen morgenavond zelf ook een zware wedstrijd. De Zwaluw - Elsendorp is namelijk het affiche. In november ging De Zwaluw nog met 2-1 onderuit tegen de middenmoter. Revanche lijkt dus noodzakelijk te zijn om een hoofdrol te blijven spelen in deze vijfde klasse.

Bekijk hier de selectie voor de wedstrijd van morgen.

« ga terug
Spar Boere Kersten Assurantiƫn Security Art Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Evelien Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Autoservice VDB Kombi Bouwmaterialen Atlantic Power