Pupil van de Week: Siem Gerrits

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 28 februari 2018 20:00 door Willem Bardoel

Nederland is onder in vloed van Russische kou. De temperaturen zakken tot -10 graden celsius, waarbij de gevoelstemperatuur zelfs de -20 graden aan tikt. De KNVB heeft nu al diverse districten afgelast, in Zuid II echter alleen nog maar wedstrijden van categorie B op zaterdag, en dus is de verwachting ook dat De Zwaluw - De Willy's niet door zal gaan. Desondanks kondigen we toch alvast de pupil van de week aan bij deze wedstrijd: Siem Gerrits!

Hieronder is de ingevulde vragenlijst te vinden:

Siem Gerrits  
Hoe oud ben je? 7 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8-1
Op welke positie speel je? Spits en keeper
Wat is je favoriete voetbalclub? PSV
Wie is je favoriete voetballer? Cristiano Ronaldo
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Stan en Youri Geurts
Hoeveel wordt De Zwaluw - De Willy's?  3-0
« ga terug
Kapsalon Annemarie Atlantic Power Spar Boere Hoofdsponsor Security Art Kersten Assurantiƫn Van Alem Fotografie Van Neerven Sport Evelien