Pupil van de Week: Ruben Artz

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 29 maart 2018 18:05 door Willem Bardoel

Maandag, tweede paasdag, komt de koploper op bezoek in Oeffelt. De eerste ontmoeting van de twee clubs was een zware strijd. De Zwaluw bood goed partij, maar toch pakte Estria 1 uiteindelijk de overwinning. Zit er deze keer meer in voor De Zwaluw. Ruben Artz denkt dat De Zwaluw aan het langste eind zal trekken: 2-1. Hij mag maandag de pupil van de week zijn. Wij wensen hem veel plezier!

Hieronder is de ingevulde vragenlijst te vinden:

Ruben Artz  
Hoe oud ben je? 6 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8-2
Op welke positie speel je? Alle
Wat is je favoriete voetbalclub? PSV
Wie is je favoriete voetballer? Lozano
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Charly
Hoeveel wordt De Zwaluw - Estria?  2-1
« ga terug
Kapsalon Annemarie Atlantic Power Spar Boere Hoofdsponsor Kersten Assurantiƫn Van Alem Fotografie Van Neerven Sport Evelien Security Art