Pupil van de Week: Morris Celissen

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 01 februari 2019 13:25 door Anne Menting

Morris Celissen is onze eerste pupil van de week dit jaar en gokt op een goed begin! Hij denkt dat De Zwaluw 1 de tweede helft van de competitie begint met een 4-0 zege op Elsendorp 1. Een resultaat waardoor De Zwaluw 1 zal klimmen naar de derde plek van de competitie. Elsendorp 1 zal zakken naar de vierde plek. Daarmee staat een plek in de top drie van de competitie op het spel voor beide ploegen. 

Morris-Celissen

Goals scoren doet Morris zelf ook graag als aanvaller van De Zwaluw JO8-1. Zijn favoriete club is Ajax. De club die zijn grote voorbeeld, Frenkie de Jong, onlangs verruilde voor FC Barcelona. Bij De Zwaluw 1 is Merijn Elbers zijn favoriet. Wie weet pikt hij ook wel een van de vier goals waar Morris op hoopt mee!

Morris Celissen  
Hoe oud ben je? 7 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8-1
Op welke positie speel je? Spits, aanvaller
Wat is je favoriete voetbalclub? Ajax
Wie is je favoriete voetballer? Frenkie de Jong
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Merijn Elbers
Hoeveel wordt De Zwaluw - Elsendorp 1?  4-0
« ga terug
Spar Boere Van Neerven Sport Evelien Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Atlantic Power Security Art Van Alem Fotografie Hoofdsponsor