Pupil van de Week: Dries Visscher

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 19 september 2017 18:35 door Willem Bardoel

Zaterdag 23 september gaat het 100-jarig jubileumseizoen officieel van start. Speciaal voor deze gelegenheid speelt De Zwaluw de eerste wedstrijd op zaterdagavond (18:00 uur) tegen GVV'57. De wedstrijd gaat samen met de Kick-off, een clubfoto en feestavond om dit mooie seizoen in te luiden. Bij deze speciale wedstrijd is het de eer aan Dries Visscher om de pupil van de week te zijn. Hij stelt zich voor met zijn ingevulde vragenlijst.

Dries Visscher  
Hoe oud ben je? 7 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8-2
Op welke positie speel je? Weet ik nog niet
Wat is je favoriete voetbalclub? PSV
Wie is je favoriete voetballer? Neymar
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Gijs eigenlijk...
Hoeveel wordt De Zwaluw - GVV'57?  1-0

 

« ga terug
Kersten Assurantiƫn Evelien Atlantic Power Kapsalon Annemarie Security Art Van Alem Fotografie Spar Boere Hoofdsponsor Van Neerven Sport