Pupil van de Week: Chris Schaminee

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 15 oktober 2018 20:15 door Anne Menting

Na de 2-3 winst in de derby tegen VIOS'38 is het nu de beurt aan SVS 1. Waar De Zwaluw 1 een goede start van de competitie heeft gekend en nu tweede staat, heeft SVS 1 meer moeite om op gang te komen dit seizoen. Als het aan pupil van de week Chris Schaminee ligt, wint De Zwaluw 1 ook deze pot tegen de huidige nummer twaalf.   

Chris Schaminee

Zelf speelt Chris het liefst in de aanval. Hij hoopt deze week dan ook op vier doelpunten van zijn favoriete club, De Zwaluw. Wie zijn favoriet bij De Zwaluw 1 is, weet Chris nog niet zeker, maar winnen gaan ze wel!   

Chris Schaminee  
Hoe oud ben je? 7 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8-1
Op welke positie speel je? Liefst aanvaller
Wat is je favoriete voetbalclub? De Zwaluw
Wie is je favoriete voetballer? Weet ik niet
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Weet ik ook niet
Hoeveel wordt De Zwaluw - SVS?  4-1
« ga terug
Hoofdsponsor Spar Boere Kapsalon Annemarie Security Art Van Neerven Sport Evelien Kersten Assurantiën Van Alem Fotografie Atlantic Power