Prinsenreceptie op 6 januari

Algemeen — Gepubliceerd op 22 december 2018 11:50 door Willem Bardoel

Ook deze carnaval is De Zwaluw weer goed vertegenwoordigd in de prinsenraad. Prins John d'n Urst is leider van JO17-1, waarmee hij onlangs winterkampioen werd! Adjudant Robert speelde jarenlang onder andere in het eerste elftal. Jeugdprins Mats en adjudant Rens spelen beide bij De Zwaluw JO13-1. Ook jeugdvorst is jaren lid geweest van onze voetbalclub.

Op zondag 6 januari is er de mogelijkheid om hen te feliciteren tijdens de prinsenreceptie. Iedereen is welkom vanaf 14:00 uur in de Kleppenburg!

« ga terug
Kombi Bouwmaterialen Kersten Assurantiƫn Atlantic Power Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kapsalon Annemarie Security Art Spar Boere Autoservice VDB Evelien Van Alem Fotografie