Opnieuw veel afgelastingen?

Senioren — Gepubliceerd op 08 december 2017 13:10 door Dominique Pichel

De weersvooruitzichten voorspellen weinig goeds. Opnieuw lonkt een weekeinde vol afgelastingen. Zeker bij ons in Oeffelt, waar de kleigrond vlak naast de Maas na de vele regenval niet uitnodigt voor een lekker partijtje voetbal. Dat betekent voor De Zwaluw 1, 2 en 4 hoogstwaarschijnlijk een vrij weekeinde. Alle drie de seniorenteams spelen zondag thuis, tegen respectievelijk SCV'58 1 (van voormalig Zwaluw-trainer Jan Schaap), DSV 3 en Olympia'18 6.

De Zwaluw 3 staat voor de uitwedstrijd tegen Gassel 3. De aftrap van dat duel is pas 's midddags, om 13.00 uur. De Zwaluw 5 gaat op bezoek bij HBV 3 in Beers (10.00 uur). De vrouwen komen pas dinsdagavond in actie, voor de districtsbeker tegen DSV VR1. De veteranen duiken weer de zaal in.

Bekijk hier de selecties van bovenstaand programma.

« ga terug
Spar Boere Hoofdsponsor Van Alem Fotografie Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Evelien Atlantic Power Security Art