Onze pupil van de week: Lenn Graat

Pupil van de Week — Gepubliceerd op 24 april 2022 15:00 door Anne Menting

Na drie uitwedstrijden op rij, speelt ons eerste elftal op zondag 1 mei weer een thuiswedstrijd tegen SV Milsbeek 1. Lenn Graat is onze pupil van de week en mag de hele middag met ons eerste elftal meekijken. Veel plezier, Lenn!

Lenn-Graat-Pupil

Lenn kijkt de kunstjes graag af bij Donny van de Beek en Jesse van Raaphorst. Zelf is hij spits bij De Zwaluw JO8. De Ajax-fan verwacht dat De Zwaluw met 2-1 te sterk is voor SV Milsbeek en de drie punten in Oeffelt houdt.

Lenn Graat  
Hoe oud ben je? 8 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8
Op welke positie speel je? Spits
Wat is je favoriete voetbalclub? Ajax
Wie is je favoriete voetballer? Donny v/d Beek
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Jesse v Raaphorst
Hoeveel wordt De Zwaluw - Milsbeek?  2-1
« ga terug
Kersten Assurantiƫn Kapsalon Annemarie Aben Reclame Cuijk Autoservice VDB Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Neerven Sport Evelien