Onze pupil van de week: Elin de Wit

Algemeen, Pupil van de Week — Gepubliceerd op 29 april 2022 19:40 door Willem Bardoel

Op de eerste dag van mei ontvangt De Zwaluw 1 het Limburgse Milsbeek 1. De Zwaluw speelt in de rest van het seizoen om boven Toxandria 1 te eindigen, en vervolgens via nacompetitie zich alsnog veilig te spelen. Milsbeek staat vijfde in de competitie, maar De Zwaluw 1 heeft vorige week tegen koploper Constantia al laten zien dat goed weerstand kan bieden tegen hooggeklasseerde teams. Bij de wedstrijd tegen Milsbeek is Elin van JO9 onze pupil van de week.

De favoriete voetbalster van Elin, komt uit de buurt, en is natuurlijk Lieke Martens. Bij De Zwaluw 1 is Willem van Haren volgens Elin de beste speler. Zelf is Elin verdediger bij haar De Zwaluw JO9. De Ajax-fan verwacht dat De Zwaluw met 1-1 gelijkspeeld tegen SV Milsbeek.

Elin de Wit  
Hoe oud ben je? 8 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO9
Op welke positie speel je? Verdediger
Wat is je favoriete voetbalclub? Ajax
Wie is je favoriete voetballer? Lieke Martens
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Willem van Haren
Hoeveel wordt De Zwaluw - Milsbeek?  1-1
« ga terug
Aben Reclame Cuijk Spar Boere Evelien Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn