Noteer de datum en mobiliseer de wijk: het buurtvoetbaltoernooi wacht

Algemeen — Gepubliceerd op 04 maart 2022 12:05 door Dominique Pichel

Het lijkt er dit jaar toch echt van te gaan komen, eindelijk dan toch, na meerdere afgelastingen vanwege corona: de tweede editie van het Buurtvoetbaltoernooi Oeffelt bij voetbalvereniging De Zwaluw. Met team Looise Muur dat op de zaterdag voor Pinksteren, zaterdag 4 juni om precies te zijn, de kans krijgt om de titel van 2019 te verdedigen.

 

De opzet van het toernooi - waarbij gezelligheid, verbinding en sportiviteit de boventoon voeren - zal grotendeels gelijk blijven. Als ook de weergoden ons weer goed gezind zijn, kan het niet anders dan dat de dag wederom een succes zal worden.

Voor nu: noteer de datum en mobiliseer je buurt. Een team mag zowel uit mannen als vrouwen bestaan (wel geboren voor 1-1-2007). Woon je niet meer in Oeffelt, dan kun je meedoen met de buurt waar je het laatst gewoond hebt.

De komende maanden volgt meer informatie.

Organisatie Buurtvoetbal Oeffelt is in handen van Kars, Kenneth en Frank, namens de Zwaluw Veteranen.

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Neerven Sport Spar Boere Kersten Assurantiƫn Aben Reclame Cuijk Evelien Kapsalon Annemarie Autoservice VDB