Nieuwe trainer voor JO19-1

Jeugd — Gepubliceerd op 02 augustus 2017 17:10 door Dominique Pichel

De technische commissie heeft in Remco Arts uit St. Anthonis op de valreep een trainer gevonden voor De Zwaluw JO19-1. Hij zal komend seizoen één keer per week (op woensdagavond) de training verzorgen van dit talentvolle jeugdteam. Remco zal dit doen naast zijn job als trainer van DSV JO17-1, de club uit zijn woonplaats. Dit zal in goed overleg gaan met Stijn Jansen die de training op maandag en de coaching op zaterdag voor zijn rekening neemt.

Remco is in het bezit van het UEFA C-diploma (TC3) en heeft reeds jarenlange ervaring met het trainen van jeugdvoetballers. Met zijn enthousiasme en kennis zal hij een meerwaarde zijn in de ontwikkeling van onze oudste jeugdspelers. 

De technische commissie is zeer content met zijn komst en wil Remco via deze ook van harte welkom heten bij voetbalvereniging De Zwaluw.

Tekst: Hans Geurts.

« ga terug
Security Art Evelien Atlantic Power Kersten Assurantiƫn Hoofdsponsor Kapsalon Annemarie Spar Boere Van Neerven Sport Van Alem Fotografie