Nacompetitie Zwaluw 1

— Gepubliceerd op 25 mei 2023 07:55 door Tim Hendriks

Zwaluw 1 mag als winnaar van de 2de periode de nacompetitie in. Dit op weg naar promotie voor de 4de klasse. De Zwaluw wacht nu hopelijk 2 wedstrijden op weg naar de beoogde terugkeer. Hoe zit deze nacompetitie eruit? 

 

Op zondag 4 juni speelt de Zwaluw 1 thuis tegen Eindse Boys uit Nederweert-Eind om een plek in de finale van de nacompetitie. Bij winst speelt de Zwaluw 1 op 11 juni een wedstrijd op neutraal terrein tegen de hoogste periode kampioen van de 5de klasse B. Die competitie is nu nog niet af, maar de tegenstander wordt dan Amstenrade of Sporting H.A.C. De wedstrijd zal dan op een neutraal terrein tussen onze en deze vereniging gespeeld gaan worden. *

 

 

 

Zondag 4 juni Zwaluw 1 – Eindse Boys 1 14:30uur

 

Een hele goede reden om zondag 4 juni naar ons sportpark te komen. Aanvang van de wedstrijd zal 14:30 uur zijn. In de ochtend spelen onze dames de laatste wedstrijd van de competitie. Aangezien er een behoorlijk aantal speelsters afscheid neemt zou het leuk zijn als ook voor deze wedstrijd extra publiek aanwezig is. Onze dames spelen deze zondag 4 juni om 11:00 uur thuis tegen Vorstenbosche Boys Vrouwen 2.

 

Komt dus allen in het blauw en wit op zondag 4 juni naar ons sportpark! 

 

« ga terug
Kapsalon Annemarie Aben Reclame Cuijk Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Evelien Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Neerven Sport Spar Boere