Monsterzege voor MO15

Jeugd — Gepubliceerd op 30 september 2019 17:05 door Willem Bardoel

Zaterdag 29 september kwam het combintieteam NWC/Someren MO15 in Ottersum op de koffie. Een onbekende tegenstander, dus geen idee wat ons te wachten stond. Signalen vanuit Asten en Someren wezen erop dat zij niet met heel veel vertrouwen naar het noorden afreisden (toch een uurtje onderweg). 

Helaas kwam waar ze voor vreesde uit,  de einduitslag zou 18-1 voor de thuisploeg worden. Doelpuntenmakers aan De Zwaluw/Achates zijde: Geertje 4x, Maud 3x, Mees K. 2x, Mees G. 1x, Milou 2x, Fenna, 1x, Rayva 1x, Isabelle 1x, Tosca 1x, Lot 1x, 1x en een eigen goal via een schot van Lot. In de laatste minuut wist onze tegenstander ondanks een verwoede poging van Fenna toch tegen te scoren. Mila en Tosca stonden vandaag in de goal. De onderstaande foto zegt meer dan een uitgebreid verslag.A.s. azaterdag (5 oktober) gaan we bij de nieuwkomer Volkel MO15 op bezoek.

Tekst: Patrick Knops

« ga terug
Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Kapsalon Annemarie Autoservice VDB Spar Boere Kombi Bouwmaterialen Atlantic Power Evelien Security Art Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kersten Assurantiƫn