Met korting naar PSV - RKC Waalwijk

Algemeen — Gepubliceerd op 09 oktober 2018 17:05 door Willem Bardoel

Als lid van VV De Zwaluw kun jij met korting naar de bekerwedstrijd PSV - RKC Waalwijk op dinsdag 30 oktober om 18.30 uur in het Philips Stadion.

Bestel online!
Bestel via PSV.nl/verenigingsactie met korting je kaart(en) voor dit bekerduel. Jij betaalt slechts € 7,50. De korting geldt uitsluitend als je bestelt via bovenstaande link en met de couponcode vereniging. Bestellen kan tot en met donderdag 18 oktober. Alleen door te bestellen via bovenstaande link en het invullen van de couponcode VVDEZWALUW kan de korting worden verstrekt en worden de deelnemende leden bij elkaar geplaatst.

Tickets per mail!
PSV Kaartverkoop verwerkt alle reserveringen per vereniging, zodat deze gezamenlijk kunnen worden ingedeeld op de tribune. Uiterlijk een week voor de wedstrijd ontvang je je ticket per e-mail. Na je bestelling ontvang je wel een bestelbevestiging, maar je ticket volgt dus later.

Veel plezier bij de wedstrijd PSV - RKC Waalwijk.

« ga terug
Kersten Assurantiƫn Atlantic Power Spar Boere Kombi Bouwmaterialen Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Security Art Van Alem Fotografie Evelien Kapsalon Annemarie Autoservice VDB Van Neerven Sport