Luuk van Elst is deze week onze pupil!

Pupil van de Week — Gepubliceerd op 28 oktober 2021 09:40 door Anne Menting

Aanstaande zondag speelt de Zwaluw 1 thuis tegen Toxandria 1. Bij een thuiswedstrijd hoort natuurlijk ook een pupil van de week: Luuk van Elst! We wensen Luuk alvast veel plezier en hopen dat zijn voorspelling uitkomt. 

Luuk van Elst

De achtjarige middenvelder van De Zwaluw JO8 is fan van PSV en vind het heerlijk om met Teus van Amstel de tegenstander helemaal gek te maken. Zondag gaat hij de kunst afkijken bij Harm Thielen, zijn favoriet bij De Zwaluw 1. Misschien maakt hij wel de twee goals, voorspelt door Luuk, om de drie punten in Oeffelt te houden!

Luuk van Elst  
Hoe oud ben je? 8 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO8
Op welke positie speel je? Middenveld
Wat is je favoriete voetbalclub? PSV
Wie is je favoriete voetballer? Teus van Amstel
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Harm Thielen
Hoeveel wordt De Zwaluw - Toxandria 1?  2-1
« ga terug
Spar Boere Evelien Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Aben Reclame Cuijk Autoservice VDB Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Neerven Sport