Lid van Verdienste Piet Graat overleden

— Gepubliceerd op 12 september 2023 08:25 door Tim Hendriks

Het afgelopen weekend ontving vv De Zwaluw het bericht dat Piet Graat, ook wel bekend as Piet Graat 'Mol' is overleden. Piet mocht 85 jaar worden. Piet is ruim 68 jaar lid geweest van onze vereniging.

Piet’s voetbaltalent blijft niet onopgemerkt. In de jaren 60 washij basisspeler in ons eerste elftal. Later speelde hij in de lagere elftallen en werd hij jeugdleider van onze vereniging. Iets wat hij met heel veel plezier heeft gedaan. Zoals we hem kenden aan zijn vooruitstrevende stijl, was hij daar ook zeer bedreven in. Bijna 30 jaar is Piet jeugdleider van onze vereniging geweest. Mede hiervoor is hij  niet meer dan terecht, onderscheiden als lid van verdienste van onze vereniging. Nadat hij gestopt was als jeugdleider kwam Piet graag naar (jeugd)wedstrijden kijken bij onze vereniging en dronk dan steevast een pilsje na afloop.

VV De Zwaluw wenst de familie, heel veel sterkte om dit verlies een plaats te kunnen geven.

 

« ga terug
Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Autoservice VDB Aben Reclame Cuijk Spar Boere Kersten Assurantiƫn Van Neerven Sport Evelien Kapsalon Annemarie