Kars van Amstel is deze week onze pupil

Pupil van de Week, Jeugd — Gepubliceerd op 10 mei 2019 08:30 door Anne Menting

In november van vorig jaar eindigde de wedstrijd tussen Sambeek 1 en De Zwaluw 1 nog in een gelijkspel. Onze pupil van de week, Kars van Amstel, weet zeker dat de wedstrijd van aanstaande zondag niet in een gelijkspel gaat eindigen. Hij gokt op een 4-1 overwinning van De Zwaluw. 

Kars van Amstel

Kars zelf speelt het liefste voorin bij De Zwaluw JO7. Een geweldige dag wordt het zeker, De Zwaluw is namelijk zijn favoriete voetbalclub. Charly Prijs is zijn favoriete speler van ons eerste elftal, maar zijn grote voorbeeld is toch echt papa! Veel plezier Kars, we hopen natuurlijk dat je voorspelling uitkomt.

Kars van Amstel  
Hoe oud ben je? 7 jaar 
In welk team zit je? De Zwaluw JO7
Op welke positie speel je? Voorin
Wat is je favoriete voetbalclub? vv De Zwaluw
Wie is je favoriete voetballer? Papa
Wie is je favoriet bij De Zwaluw 1? Charly Prijs
Hoeveel wordt De Zwaluw - Sambeek?  4-1
« ga terug
Van Alem Fotografie Kombi Bouwmaterialen Van Neerven Sport Kapsalon Annemarie Atlantic Power Evelien Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Security Art Spar Boere