Indelingen jeugd seizoen 2020-2021

Jeugd — Gepubliceerd op 16 juni 2020 18:30 door Willem Bardoel

Het is ieder jaar weer een spannend moment. In welk jeugdteam speel ik volgend jaar, en wie worden mijn teamgenoten? Hoe dat voor seizoen 2020-2021 zit, ga je snel achter komen. Na eerdere samenwerking met RKSOV Achates voor het meidenvoetbal, worden nu ook diverse combinatieteams opgezet voor de jongens, in dit geval met de Hapse Boys. Na een eerdere succesvolle pilot, wordt deze samenwerking met de Hapse voetbalclub geïntensiveerd. Deze combinantieteams zullen woensdag 17 juni en donderdag 18 juni al een eerste training samen om kennis met elkaar te maken.

Klik hier om de jeugdindelingen te zien voor het seizoen 2020/2021. Dit bestand bevat alle teams van De Zwaluw en Hapse Boys. Dit betreft dus combinatie-, De Zwaluw en Hapse Boys-teams, aangegeven met resp. COMBI, DE ZWALUW en HAPSE BOYS.

Voor enkele jeugdteams worden nog leiders en trainers gezocht. Geïnteresseerden kunnen zich melden bij Celine van Bergen

Als er vragen zijn over de indelingen, dan kunnen ouders contact opnemen met de desbetreffende coördinator in de TC.

Indelingen voor de senioren zullen binnenkort bekend gemaakt worden.

« ga terug
Van Alem Fotografie Security Art Van Neerven Sport Evelien Spar Boere Kapsalon Annemarie Atlantic Power Autoservice VDB Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Kersten Assurantiƫn