Indelingen Jeugd 2022-2023

Algemeen, Jeugd — Gepubliceerd op 10 juni 2022 18:00 door Willem Bardoel

De indelingen voor de jeugd zijn bekend! Alle elftallen zijn in het komende seizoen een combi team van spelers van Hapse Boys en De Zwaluw. Dit geldt voor JO19 t/m JO13 en ook MO15. De enige uitzondering hierop is MO17, dat enkel gevormd is met spelers van Hapse Boys. Vanaf O12 naar beneden heeft TC in samenspraak met beide jeugdbesturen er voor gekozen om de jongste teams samen te stellen met alleen spelers uit Haps of Oeffelt. 

Alle teams zullen ingeschreven worden als ST Hapse Boys/De Zwaluw. Alles bij elkaar is dit de laatste stap naar volledige samenwerking tussen beide verenigingen en zal dit gerealiseerd worden in het seizoen 2023-2024. 

Bij eventuele vragen kan contact opgenomen worden met TC.

Bekijk hier de teamindelingen.

Bekijk hier het bijbehorende trainingsschema (Oeffelt).

« ga terug
Spar Boere Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Aben Reclame Cuijk Kersten Assurantiƫn Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Evelien Van Neerven Sport