Indeling jeugd seizoen 2019-2020

Jeugd — Gepubliceerd op 10 juni 2019 10:15 door Willem Bardoel

Elk jaar is het een hele puzzel, maar ook dit keer is de Technische Commissie van voetbalverening De Zwaluw eruit gekomen. De teamindeling van de jongensteams voor volgend seizoen is namelijk bekend (klik hier). Ook de indelingen van de meidenteams, die samen met RKOSV Achates gemaakt moeten worden, is nu bekend (klik hier). Na de zomer zijn er opnieuw elf jongensteams, waarvan onder meer twee teams JO10.

Als er vragen zijn over de indelingen, dan kunnen ouders contact opnemen met de desbetreffende coördinator in de TC.

« ga terug
Autoservice VDB Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Evelien Spar Boere Kersten Assurantiƫn Van Alem Fotografie Security Art Kombi Bouwmaterialen Atlantic Power Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.