Indeling en speelschema zaalvoetbaltoernooi

Algemeen — Gepubliceerd op 24 december 2017 18:40 door Willem Bardoel

Aankomende vrijdag, 29 december, vindt weer het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi plaats. Van 09.00 tot ongeveer 19.00 zullen alle jeugdelftallen, per leeftijdscategorie, in gemixte teams strijden om een grote wisselbeker. Graag willen we vragen om een kwartier voor aanvang van je eerste wedstrijd aanwezig te zijn zodat we het wedstrijdschema kunnen aanhouden.

Jeugdleiders die zich nog niet hebben opgegeven kunnen dit alsnog doen bij Stijn Jansen. Tot vrijdag, wij hebben er zin in!

Hier vind je de teamindeling en het speelschema.

Met sportieve groet,

De organisatie

« ga terug
Hoofdsponsor Kersten Assurantiƫn Evelien Spar Boere Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Security Art Van Alem Fotografie Atlantic Power