Harm Miggiels voert "scheve" topscorerslijst aan

Senioren — Gepubliceerd op 02 april 2022 12:35 door Willem Bardoel

De topscorerslijst is weer geüpdated, en dat is dit jaar een stuk lastiger dan normaal. Door vele afgelastingen, spelers die bij andere teams meedoen en teams die uit competities moeten stappen (waardoor de vermenigvuldigingsfactor anders wordt), is het ingewikkelde klus voor Tim Hendriks. Pas op het einde van het seizoen zal duidelijk worden wie Zwaluw's topscorer wordt.

In de tussenstand is het Harm Miggiels die de leiding neemt, op de voet gevolgd door twee dames: Geeke onder de Linden en Naomi Hofmans. Bekijk hier de nieuwste versie van de lijst.

« ga terug
Evelien Aben Reclame Cuijk Spar Boere Autoservice VDB Van Neerven Sport Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn