Harm Miggiels clubtopscorer met 28 doelpunten!

Algemeen, Senioren — Gepubliceerd op 25 juni 2019 16:15 door Anne Menting

Het kon bijna niet anders! Met een voorsprong van maar liefst 8 doelpunten op de nummer twee, is Harm Miggiels topscorer van het seizoen 2018-2019 geworden! Hij komt uit op een puntentotaal van 33,04. Ruud Maas, speler van De Zwaluw 5, eindigt op de tweede plek met 20 doelpunten en 23,6 punten. Geeke Onder de Linden van De Zwaluw Dames maakt het podium compleet met 20,06 punten door dit seizoen 17 keer het net te vinden. In totaal wisten er 75 leden van onze seniorenteams dit seizoen te scoren. 

« ga terug
Security Art Evelien Kapsalon Annemarie Van Alem Fotografie Atlantic Power Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Kombi Bouwmaterialen Autoservice VDB Spar Boere