Harm kan topscorerstitel niet meer ontgaan

Senioren — Gepubliceerd op 15 mei 2019 18:30 door Willem Bardoel

De voorsprong van Harm Miggiels op de topscorerslijst is gelijk gebleven. Zowel Harm Miggiels (De Zwaluw 3) als Ruud Maas (De Zwaluw 5) scoorden beiden vier maal sinds de vorige update van de lijst. Wat wel veranderd is, is de resterende hoeveelheid wedstrijden. Beide teams komen nog drie keer in actie. Dat lijkt te weinig te zijn om het verschil, in Harms voordeel, goed te kunnen maken.

Geeke Onder De Linden, vorig jaar nog de winnaar van het klassement, gaat naar alle waarschijnlijk aan de haal met de derde plek op het podium.

Bekijk hier de geupdate lijst.

« ga terug
Hoofdsponsor Van Alem Fotografie Kersten Assurantiƫn Atlantic Power Kapsalon Annemarie Van Neerven Sport Spar Boere Evelien Security Art