Geef je op voor E- en F-kamp 2022

Jeugd — Gepubliceerd op 15 april 2022 16:20 door Willem Bardoel

Nadat in het jaar 2020 het kamp niet door kon gaan en in 2021 een "light-versie" van het E- en F-kamp gehouden werd, gaat de organisatie er dit jaar wel weer een ouderwets kamp te kunnen organiseren. Daarvoor zijn vrijdag 17 en zaterdag 18 juni geprikt. 

De deelneemde kinderen worden op vrijdag 17 juni om 18:45 verwacht op het sportpark, Een dag later kunnen de ouders hun kinderen weer om 12:00 uur komen ophalen. De uitnodiging is bedoeld voor de jongens en meisjes van O8 t/m O11 uitgenodigd. 

Opgeven is tot uiterlijk zaterdag 30 april mogelijk via onderstaand inschrijfformulier. Vrijwilligers die willen helpen als begeleider en/of spook kunnen zich melden bij Stijn Jansen.

We hopen jullie 17 juni te zien, zodat we er een geslaagd kamp van kunnen maken!

Organistatie E- en F-kamp

« ga terug
Spar Boere Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Evelien Autoservice VDB Van Neerven Sport Aben Reclame Cuijk Bouwbedrijf Kerstens V.O.F.