Geef je op voor Das Schwalbe toernier

Senioren — Gepubliceerd op 25 mei 2021 16:55 door Willem Bardoel

De editie van 2020 kon helaas niet doorgaan vanwege de coronacrisis, maar voor Das Schwalbe toernier 2021 is er goede hoop dat deze wél door kan gaan. Het evenement staat gepland op zaterdag 28 augustus 2021. Op dat moment zou iedereen (wie dat wil) een vaccinatie gehad moeten hebben, en is er dus weer veel mogelijk. Geef je team daarom nu op, zodat jullie straks ook kunnen genieten van een sportief feestje.

Meer informatie is te vinden op deze pagina, of op de facebookpagina. Heb je nog vragen? Neem dan contact op met de organisatie.

« ga terug
Spar Boere Atlantic Power Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Van Neerven Sport Kersten Assurantiƫn Evelien Kapsalon Annemarie Kombi Bouwmaterialen Van Alem Fotografie Security Art Autoservice VDB