Geef je emailadres door

Senioren, Jeugd — Gepubliceerd op 05 september 2020 18:30 door Anne Menting

Anno 2020 waarin digitalisatie een bekend begrip is, is het van belang dat binnen De Zwaluw er een emailadres geregistreerd staat in sportlink. Dit voor communicatie van de vereniging uit, maar ook voor het gebruik van de apps van de KNVB (De Voetbal.nl en Wedstrijdzaken app).

Met de Wedstrijdzaken app is het mogelijk om je programma te volgen en voor teammanagers(leiders) om de spelersopgaaf op te geven. Een steeds vaker gebruikte manier om je wedstrijdprogramma te bekijken is namelijk via de app van Voetbal.nl. Voor beide apps is je login hetzelfde. Maar wat als de app niet werkt, of je niet kunt inloggen?

Dit wordt veroorzaakt doordat er een ander emailadres of zelfs geen emailadres is verwerkt in 'Sportlink club' in onze administratie. Daarom nogmaals een oproep aan alle leden om hun emailadres door te geven, dan wel te checken of deze nog actueel is en de juiste door te geven. Krijg je geen mails van De Zwaluw? Dan staat jouw email adres niet geregistreerd in Sportlink club. Hierdoor kunnen de Voetbal.nl en/of Wedstrijdzaken app ook niet gebruikt worden.

Leden kunnen hun emailadres doorgeven aan onze ledenadministrateur Dennis Titselaar door een mail te sturen naar Dennis_T_91@hotmail.com

Korte uitleg over de Voetbal.nl app https://www.voetbal.nl/info/87/zichtbaarheid-voetbalnl-knvb-wedstrijdzaken-app

Veel gestelde vragen over de voetbal.nl app https://www.voetbal.nl/nieuws/875/vragen-over-de-voetbalnl-app-hier-vind-je-het-antwoord

Handleiding over de Wedstrijdzaken app https://www.knvb.nl/downloads/bestand/11484/2017-06-22-handleiding-appmdwfteamleden

« ga terug
Kombi Bouwmaterialen Bouwbedrijf Kerstens V.O.F. Security Art Van Neerven Sport Van Alem Fotografie Spar Boere Atlantic Power Kapsalon Annemarie Autoservice VDB Kersten Assurantiƫn Evelien