FourFourTwo: eerste exemplaar gratis

Algemeen — Gepubliceerd op 21 november 2018 10:50 door Dominique Pichel

Sinds kort is in Nederland verkrijgbaar het wereldberoemde voetbalmagazine FourFourTwo, het tijdschrift dat zich focust op de mooie en bijzondere kanten van de sport. Met onverwachte verhalen en fotoreportages van grote internationale sterren als Pogba, Salah, Mbappé en Beckham. Onze leden kunnen met dit blad gratis kennismaken. Een eerste exemplaar is namelijk vrijblijvend hier op te vragen

De Nederlandse editie van FourFourTwo is een combinatie van zowel internationaal als nationaal voetbal. De redactie kiest het beste van het beste van wat de andere partners te bieden hebben. Dit wordt aangevuld met eigen content uit de Nederlandse markt van internationale topvoetballers van toen en nu.

Wist je dat in 2017 niemand minder dan wereldvoetballer Lionel Messi nog gasthoofdredacteur van FourFourTwo was?

« ga terug
Atlantic Power Evelien Hoofdsponsor Kersten Assurantiƫn Van Alem Fotografie Kapsalon Annemarie Spar Boere Van Neerven Sport Security Art