Foto's De Zwaluw 1 en VR1

Senioren — Gepubliceerd op 16 februari 2018 11:10 door Dominique Pichel

Dit weekeinde mogen veel teams van De Zwaluw weer de wei in. Eindelijk. Toch kwamen voor de 'unmundige' carnaval in de Leemkuul al enkele van onze ploegen in actie. Onder meer de Oeffeltse vlaggenschippen: het eerste mannen- en vrouwenteam. De Zwaluw 1 nam het op eigen veld op tegen Odiliapeel, terwijl De Zwaluw VR1 op het Gennepse kunstgras aantrad tegen Vitesse'08 VR1.

Na de doldwaze dagen zijn de uitslagen en is het spelverloop vergeten. Gelukkig hebben we de foto's nog. 

De afbeeldingen van De Zwaluw 1-Odiliapeel 1 vind je hier, via deze link is het album van Vitesse'08 VR1-De Zwaluw VR1 te bekijken. Onze dank gaat uit naar fotograaf Jeff Meijs van voetbal-shoot.nl

« ga terug
Kapsalon Annemarie Kersten Assurantiƫn Atlantic Power Security Art Hoofdsponsor Van Alem Fotografie Evelien Van Neerven Sport Spar Boere